ممنوع الملاقات شدن زندانی سیاسی حمید بابایی به دستور مردانی

#حقوق بشر #ایران -ممنوع الملاقات شدن زندانی سیاسی حمید بابایی به دستور مردانی به گزارش کانون حقوق بشری نه به زندان نه به اعدام مدیر داخلی زندان رجایی شهر داریوش مردانی دستور ممنوع الملاقات شدن زندانی سیاسی حمید بابایی را صادر کرد.
بنا به گزارشهای رسیده از منابع مطلع صبح روز گذشته ۹ دی ماه به خانواده این زندانی اجازه ملاقات داده نشد و به ایشان گفته شد که وی بدلیل تخلف ممنوع الملاقات شده است. اما پس از پیگیری خانواده مشخص شد که دستور مردانی مدیر داخلی زندان بدلیل نامه اعتراضی حمید بابایی به عدم ارسال نامه اش به قاضی صلواتی بوده است.
زندانی سیاسی حمید بابایی هم اکنون در بند ۴ سالن ۱۲ محبوس بوده و اجازه تماس با خانواده را ندارد.ممنوع التماس و ممنوع الملاقات بودن وی باعث نگرانی خانواده و بستگان این زندانی شده است.

حمید بابایی دانشجوی بورسیه دانشگاه لیژ در مرداد ۹۲ اندکی پس از ورود به تهران جهت دیدار با خانواده دستگیر شد.به وی پیشنهاد همکاری با وزارت اطلاعات داده شد.این پیشنهاد توسط حمید بابایی رد شد.وی پس از گذرانیدن بازجویی در انفرادی در آذر ۹۲ به اتهام جاسوسی و ارتباط با دول متخاصم به ده سال زندان محکوم شد.


در کانال تلگرام نه به زندان نه به اعدام خبرهای ما را دنبال کنید

نظرات

پست‌های معروف از این وبلاگ

نهم خرداد اعتصاب غذای در جریان زندانیان سیاسی در زندان اوین

اسامی و مشخصات و تصاویر جانباختگان اعتراض سراسری آبان ماه در سایت جوانه ها

فوت روزانه ۱ الی ۲ زندانی براثر کرونا در ندامتگاه کرج (زندان مرکزی کرج) و اعتصاب غذای ۳۰زندانی